O nas

Instytut Bezpieczeństwa Biznesu Sp. z o.o. (IBB)  to butikowa firma konsultingowa  istniejąca od 1999 r.  zajmująca się doradztwem gospodarczym dla podmiotów gospodarczych jednostek samorządu terytorialnego, a także realizacją projektów specjalnych w obszarze gospodarki.  W roku 2014 Instytut Bezpieczeństwa Biznesu rozszerzył swoje kompetencje o projekty międzynarodowe  w regionie Europy Wschodniej, w tym głównie w Rumunii.

ZESPÓŁ

Zarząd

Prezesem jest Jacek M. Kowalski posiadający długoletnie doświadczenia z pracy w samorządach, jak też z działalności zarządczej w biznesie. Pracował w polskich i międzynarodowych firmach, w tym również kilka lat w Rumunii. Doradzał zarządom giełdowych spółek ABS Investments SA, Beskidzkie Biuro Consultingowe SA oraz Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej. Był lub jest członkiem rad nadzorczych firm: Matras SA, Inbook SA (GPW), Inwestycje.pl SA (GPW), Art New Media SA (GPW). Był jednym z założycieli spółki IR IBB Cornerstone Communications srl (Rumunia). Prowadził projekty specjalne dla jst, w tym międzynarodowe finansowane ze środków Rządu RP.

KONSULTANCI

Zespół konsultantów pracujących dla Instytutu Bezpieczeństwa Biznesu Sp. z o.o. to wybitni specjaliści z różnych dziedzin biznesu, prawa, finansów, zarządzania, jak i prawa i samorządowego. Dzięki temu możemy podejmować się zadań jednostkowych, zdefiniowanych zgodnie z konkretnymi potrzebami klientów. Nasi partnerzy spoza Polski - prawnicy, finansiści, analitycy giełdowi, praktycy biznesu, również reprezentują sobą najwyższy poziom merytoryczny i etyczny.

PARTNERZY

Kancelaria Adwokatów i Radców prawnych sobolewski kielska dąbrowska grabowska

Zespoł doświadczonych prawników, reprezentujący zróżnicowane doświadczenie zawodowe, wywodzące się z praktyki prawa, biznesu, finansów i administracji publicznej. Łączy kompetencje niezbędne do świadczenia pomocy prawnej osobom indywidualnym,  z najwyższymi kwalifikacjami do obsługi szeroko rozumianego biznesu. W ramach obsługi biznesu strategicznym zamierzeniem Kancelarii jest dostarczanie Klientom kompleksowej asysty prawnej, obejmującej całość zagadnień związanych z normalnym funkcjonowaniem biznesu, a także w celu realizacji projektów specjalnych, na przykład transakcyjnych. 

jmk project

Firma doradcza założona w roku 2006. Zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem na rzecz samorządów lokalnych w zakresie organizacji jednostek gminnych i finansowania procesów zarządczych, planów rozwojowych (inwestycyjnych),  audytami organizacyjno-finansowymi jednostek gminnych i spółek z udziałem gminy,  doradztwem w zakresie ekspansji  na rynki innych krajów, opracowywaniem raportów marketingowych,  badaniami rynku i konkurencji, dostarczaniu szeroko rozumianej informacji na temat warunków prowadzenia działalności gospodarczej, branż gospodarki, firm i grup kapitałowych („tzw. biały wywiad”) w Polsce i w Europie środkowej. Ma doświadczenie w prowadzeniu   projektów specjalnych dla gmin.

A

 

B

C

Close Menu